"Аль-Каїда" взяла на себе відповідальність за розстріл редакції Charlie Hebdo

Дата публікації
"Аль-Каїда" взяла на себе відповідальність за розстріл редакції Charlie Hebdo

Відповідальність за напад на журнал на себе взяла "Аль-Каїда". / Getty Images

Лідер угруповання Наср Аль-Ансі опублікував відеозвернення, в якому розповів про напад на журнал.

"Аль-Каїда на Аравійському півострові" взяла на себе відповідальність за напад на редакцію французького сатиричного журналу Charlie Hebdo, що стався 7 січня.

У відеозверненні лідер угруповання Наср Аль-Ансі заявив, що нападники мали завдання атакувати журнал на знак помсти за пророка Мухаммеда.

7 січня троє нападників убили 12 людей, із них 8 журналістів, у редакції видання Charlie Hebdo в Парижі, вигукуючи ісламістські гасла й заявляючи, що це "помста за пророка".

8 січня інший нападник вбив у Парижі жінку-поліцейського. 9 січня, як вважають, цей же нападник, пов'язаний із першими, захопив заручників у супермаркеті кошерних продуктів у Парижі.

При цьому загинули чотири людини. Того ж дня поліція внаслідок штурму ліквідувала і цього, і двох із нападників на журналістів.

У багатьох країнах світу 14 січня, рівно через тиждень після нападу на редакцію сатиричного тижневика, в продажу з'явився новий випуск.

На його обкладинці поруч із написом "Все прощено" зображений пророк Мухаммед зі сльозою, який тримає в руках плакат "Je suis Charlie"

"Аль-Каїда" взяла на себе відповідальність за атаку на Charlie Hebdo

"Аль-Каїда" взяла на себе відповідальність за атаку на Charlie Hebdo
Наступна публікація