Американським дипломатам наказали покинути РФ до 5 квітня

Дата публікації
Перегляди
4109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американським дипломатам наказали покинути РФ до 5 квітня

Фото: Голос Америки

Однак Росія погрожує ще серйознішими заходами у відповідь.

Росія наказала американським дипломатам, оголошеним персонами non grata, покинути країну до 5 квітня. Також американці повинні покинути приміщення, відведене для Генерального консульства США у Санкт-Петербурзі, до 31 березня.

Про це послу США у Росії Джону Хантсману повідомили у МЗС Росії.

Так, до 5 квітня покинути країну зобов'язані 58 працівників дипломатичних служб, а також 2 представники консульства США у Єкатеринбурзі. Вони оголошені персонами non grata.

Також посла було опитано щодо заяв, згідно з якими у США можуть арештувати державні активи Російської Федерації. Заступник міністра закордонних справ РФ Рябков попередив Хантсмана про те, що Росія застосує більш жорсткі заходи проти персоналу і об'єктів США, якщо Америка продовжить "ворожі акції".

На думку МЗС, саме Штати винні у подальшій деградації відносин між країнами, що, своєю чергою, вплине на міжнародну стабільність.

Нагадаємо, в понеділок, 26 березня, західні країни заявили про видворення російських дипломатів. Видворення дипломатів стало відповіддю на спробу отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля і його дочки у Великій Британії, по яких, як вважає британське наслідок, стоїть Москва. Першою про видворення російських дипломатів оголосила, власне, Великобританія (23 дипломати), потім до неї приєдналися 15 країн ЄС, США, Канада, Норвегія та Україна.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація