Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ціни на нові моделі будуть стартувати від 749 доларів в США.

Компанія Apple представила обмежену серію своїх смартфонів iPhone 7 і iPhone 7 Plus на честь 10-річної співпраці з програмою (RED).

Смартфони представлені в алюмінієвому корпусі червоного кольору, повідомляється в прес-релізі на офіційному сайті компанії.

Смартфони серії RED Special Edition будуть у продажі вже з п'ятниці, 24 березня. Ціни на нові моделі будуть стартувати від 749 доларів у США.

Лінійка червоних смартфонів позбулася моделі об'ємом 32 Гб — Apple пропонує лише версії iPhone 7 і iPhone 7 Plus з об'ємом сховища 128 Гб і 256 Гб.

Apple вперше представила в кольорі RED саме смартфони — раніше у фірмовому червоному кольорі виконувалися тільки деякі моделі iPod, а також аксесуари для пристроїв компанії. Частина виручених з продажу RED – пристроїв грошей Apple відраховує в Глобальний фонд для боротьби з поширенням ВІЛ та СНІД.

Ціни на нові iPhone у червоному кольорі не відрізняються від цін на "звичайні" смартфони лінійки флагманів: $ 749-за версію з 128 Гб і  $ 869 / $ 969 -за версію 256 Гб для iPhone 7 і 9/9 відповідно для iPhone 7 Plus.

iPhone 7 Red інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, також сьогодні, 21 березня, компанія Apple анонсувала запуск продажів нового 9,7-дюймового IPad з більш яскравим екраном Retina та більшою продуктивністю.  IPad випускатиметься в сріблястому, золотому та сірому кольорах, а вартість становитиме від  і 329 доларів  за модель 32 Гб з Wi-Fi та від 459 для доларів для  моделі 32GB Wi-Fi + Cellular.

Залиште свій коментар

Вибір редакції