Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Азербайджан припиняє військові дії у Нагірному Карабасі – міноборони країни

Офіційну заяву опубліковано на сайті відомства.

Міністерство оборони Азербайджану оголосило про припинення військових дій в односторонньому порядку. Повідомлення опубліковане на сайті відомства, пише "Інтерфакс".

Відомство повідомляє, що прийняло до уваги міжнародну реакцію і враховує "миролюбну політику, що проводиться державою ". Але відновити військові дії може в будь-який момент.

"У разі, якщо збройні сили Вірменії не залишать свої провокаційні дії і продовжать обстріли житлових пунктів та бойових позицій, Збройні сили Азербайджану продовжать наступальні операції з використанням усіх наявних на озброєнні засобів", — заявили в Міноборони.

Перед тим міноборони Азербайджану заявило, що Вірменія стягує до Карабаху "Смерчі"

В ніч на 2 квітня відновилися бойові дії між Азербайджаном та Вірменією в Нагірному Карабасі.

В Азербайджані вже заявили, що розгорнуть повномасштабну війну, якщо вірменські війська не покинуть Карабах.

Міжнародна спільнота висловила занепокоєння з приводу відновлення боїв в Карабасі. В НАТО та ОБСЄ закликають сторони до мирних переговорів.

При цьому, у Вірменії вже повідомили, що втрати вірменських військових сягнули 18 осіб, поранень зазнали близько 35 вірменських військових. При цьому, Єреван  заявляє, що втрати Азербайджану значні. Це стосується і військових, і техніки.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що Баку піде на мирне вирішення конфлікту за умови збереження територіальної цілісності країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції