Тест ДНК "виправдав" індійця, якого підозрювали у заплідненні 10-річної небоги

Однак, це не знімає з чоловіка відповідальності за зґвалтування дівчинки.

В Індії батьком дитини 10-річної жертви зґвалтування, якій заборонили робити аборт, виявився не її двоюрідний дядько.

Про це свідчить тест ДНК, повідомляє BBC.

Однак, це не знімає з чоловіка відповідальності за зґвалтування дівчинки. Він перебуває під вартою та чекає на суд. Поки що жодної заяви він не робив.

Батько дівчинки раніше розповів, що чоловік не заперечував обвинувачення проти нього. Проте результат тесту ДНК показав, що батьком дитини є не дядько постраждалої. Тепер виникає питання про те, чи ґвалтував дитину ще хтось.

"До сих пір ніхто не думав про будь-які інші можливі варіанти. Дівчина дала свідчення суду на відеоконференціях, і у своїй заяві вона дуже чітко назвала дядька", - повідомив чиновник, залучений до розслідування.

Чиновник додав, що мама дівчинки розповіла слідчим, що вони не підозрюють нікого іншого, тому справа повернула на дивне. У вівторок поліція і радники знову відвідали родину, щоб поговорити з постраждалою дівчинкою.

Ім'я дівчинки не називають з юридичних причин.

Нагадаємо, випадок трапився у індійському місті Чандігахр на півночі країни. Дівчинка поскаржилася батькам на біль у нижній частині живота, і мати відвела її до лікаря, який повідомив про вагітність дитини. Представниця тамтешньої юридичної служби Махавір Сінгх повідомила, що дівчинка завагітніла після того, як її нібито неодноразово ґвалтував двоюрідний брат матері дівчинки. Його заарештувала поліція.

28 липня Верховний суд Індії відхилив клопотання про аборт, оскільки дівчинка перебувала вже на 32 тижні вагітності. Закони країни не дозволяють робити аборт після 20 тижня, лише якщо лікарі вважають, що життя майбутньої матері під загрозою. У серпні жертва згвалтування народила дівчинку.

Залиште свій коментар