Біля берегів Єгипту загорівся пором з тисячею пасажирів

У Червоному морі сталася пожежа на пасажирському поромі. Всіх пасажирів врятовано, постраждалих немає.

Пором "Пелла"

Пором "Пелла"

Біля берегів Єгипту в Червоному морі загорівся пасажирський пором, на борту якого перебували 1230 осіб.

Пасажири поспіхом залишали судно, рятуючись на шлюпках і катерах. За останными даними, всі люди врятовані та доставлені на берег, постраждалих немає.

За деякими повідомленнями, більшість пасажирів - громадяни Єгипту, що працюють за кордоном. Один з російських туроператорів повідомив, що на борту порома могли перебувати до 50 росіян.

Пором "Пелла" (Pella) курсував між йорданським портом Акаба і єгипетським Нувейба.

За даними рятувальної служби, займання сталося в гаражному відсіку, коли пором вийшов з Акаби.

Екіпаж подав сигнал лиха і повідомив, що гаражний відсік вигорів практично повністю. У рятувальній операції брали участь єгипетські військові.

Нагадаємо, на початку жовтня на півдні Єгипту затонув прогулянковий катер з туристами. Шістьох людей вдлалося врятувати, 10 загинули.

Читайте також:

У Карибському морі зник безвісти військовий корабель з усім екіпажем

В Норвегії сталася пожежа на поромі, є жертви. ФОТО

Величезна брила льоду ледь не потопила яхту з туристами (відео)

На півдні Єгипту затонув катер з туристами

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie