Bloomberg виявив серед підписників Трампа третину фейків і ботів

Видання стверджує, що близько 7,5 млн акаунтів є фейковими.

Близько 7,5 мільйонів акаунтів з майже 28 мільйонів підписників на Твіттер президента США - боти, підроблені і порожні акаунти. Про це пише Bloomberg.

У своєму дослідженні видання розділило підписників Трампа на сім категорій: лоялісти, ненависники, громадські активісти, жартівники, тролі, боти і порожні акаунти.

З десяти найбільш активних користувачів за останній місяць п'ять виявилися підтвердженими ботами, три — можливими. Найактивніший послідовник Трампа, користувач Trump2016_Fan, відправив понад 18 тисяч твітів в 2016 році, в основному на підтримку, написаних капслоком.

Аналіз також показав, що переважна більшість, 81% передплатників Трампа — це чоловіки. З 20 найбільш активних акаунтів послідовників тільки два носять характерно жіноче ім'я, і, найімовірніше, є ботами.

Один бот-акаунт був запущений Аділем Садіком після того, як Трамп сказав, що у нього немає часу читати Конституцію США. Твіттер Садіка відправляє президенту текст основного закону країни, розбитий на повідомлення по 140 знаків, щоб той, "нарешті, зміг прочитати його".

За твердженням Bloomberg, близько 7,5 мільйонів підписників Трампа, або 28% — це якраз такі порожні акаунти. Видання підкреслює, що для президента США, людини, одержимої розміром натовпу і популярністю", все це має велике значення. Сила цифр, що показує мільйони лояльних користувачів, впливає на авторитетність твітів Трампа.

Відзначимо, що американський президент часто використовує соцмережі для з'ясування стосунків і образ, зокрема, знаменитостей.

Залиште свій коментар