Британці підтримали принца Гаррі голим флешмобом

Британці підтримали принца Гаррі голим флешмобом

Прикриваючись автоматами, оголені британські солдати салютують своєму принцу / Фото: Facebook.com/Support Prince Harry with a naked salute!

Тисячі британців переконані, що у "голих розвагах" принца немає нічого, що ганьбило би його репутацію.

Після "голого скандалу" з принцом Гаррі на його підтримку висловилися тисячі британців. Його прихильники влаштували в Інтернеті справжній флешмоб, поширюючи фотографії, на яких вони в напівоголеному вигляді "салютують Гаррі".

У Facebook була створена група "Support Prince Harry with a naked salute!" ("Підтримай принца Гаррі голим привітанням!"), згодом з'явивився хештег у Twitter #Salute4Harry!, а потім - і цілий сайт.

Дивіться ФОТО: Тисячі голих британців відсалютували своєму принцу

"Це вже надмірно, що Гаррі критикують за його витівки у Лас-Вегасі, адже він просто жвавий хлопець. Він може бути королівської крові, але він також працював пілотом на вертольотах Apache, і він хоче повеселитися", - пояснив The Sun колишній гусар Джордан Вайл, який заснував цю групу.

В акції на підтримку Гаррі виступили як чоловіки, так і жінки: вони позують оголеними, прикриваючи інтимні місця різноманітними предметами, при цьому віддаючи по-військовому честь. Багато серед них справжніх солдатів – деякі навіть фотографуються на тлі танків і бронетранспортерів.

Нагадаємо, скандал навколо принца спалахнув після публікації в Інтернеті знімків з його приватної вечірки у Лас-Вегасі, на яких Гаррі буквально "в чому мати народила", та ще й у компанії незнайомих дівчат. З чуток, після оприлюднення цих фото Гаррі кинула його дівчина.

Повʼязані теми:

Наступна публікація