Через рік після цунамі японський корабель знайшли у Канаді

Дата публікації
Перегляди
4549
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через рік після цунамі японський корабель знайшли у Канаді

Японський корабель, який зник у минулорічному цунамі, знайшовся у берегів Канади. Ілюстрація / Фото: forum.nashtransport.ru

Траулер заіржавів, але виглядає непогано. Витоків палива немає, загрози навколишньому середовищу судно не становить.

Японський корабель, віднесений більше року тому потужним цунамі, був помічений біля берегів провінції Британська Колумбія у Канаді.

За словами представника об'єднаного центру координації рятувальних операцій в місті Вікторія, траулер заіржавів, однак виглядає не так уже й погано.

Траулер на часі знаходиться в більш ніж 200 кілометрах від Островів Королеви Шарлотти. Вперше судно було відмічено військовим повітряним патрулем. Пізніше було встановлено, що траулер знаходиться у вільному плаванні з 11 березня 2011 року.

Співробітники японської берегової охорони вже встановили власника судна. Риболовецький траулер раніше був приписаний до порту в префектурі Аоморі на півночі острова Хонсю.
Про подальші плани канадців щодо судна не повідомляється.

Читайте: Біля "Фукусіми" знайшли тіла п'яти стареньких, які померли від голоду

Зазначається лише, що фахівці встановили за траулером спостереження на предмет можливих витоків палива з нього. Поки ніякої загрози навколишньому середовищу судно не становить.

Траулер був винесений від узбережжя Японії потужним цунамі, висота хвиль якого досягала 10 метрів. Цунамі було спровоковано землетрусом магнітудою 9. Жертвами природної катастрофи стали не менше 19 тисяч чоловік. Тисячі з них досі вважаються зниклими безвісти.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4549
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація