Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через Росію США розмістить у Східній Європі бронетанкову бойову групу – Пентагон

Американські війська будуть перекинуті вже до початку 2017 року.

Сполучені Штати планують посилити свою присутність у Східній Європі, перекинувши бронетанкову бойову бригадну групу (БББГ).

Про це в середу, 30 березня, заявив командувач американських військ в Європі Філіп Брідлав.

За його словами, війська будуть перекинуті у відповідь на дії "агресивної Росії". Брідлав уточнив, що війська будуть перекинуті вже на початку 2017 року.

В якій саме країні чи країнах Східної Європи буде дислокуватися бронетанкова бойова група, він не уточнив.

Бригадна бойова група - основне тактичне військове формування в американській армії. У БББГ входить сім батальйонів: три загальновійськових, один розвідувальний, артилерійський, інженерний і батальйон підтримки. Всього група налічує трохи більше 4,7 тисяч солдатів. На її озброєнні зазвичай є 90 танків, 90 БМП і 112 бронетранспортерів.

Варто відзначити, що Брідлав не уточнив, яку саме кількість солдатів і техніки буде перекинуто в Східну Європу в рамках оголошеного Пентагоном плану.

Нагадаємо, що Міністерство оборони США вважає, що роль, яку відіграє Росія в Сирії, за останній час стала більш конструктивною.

Офіційний представник Пентагону Пітер Кук в ході брифінгу заявив, що, на його думку, тепер Росія дійсно займається в Сирії в основному боротьбою з бойовиками екстремістського угруповання "Ісламська держава", що можна оцінити тільки позитивно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції