Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геращенко назвав проблему, котру виявила ситуація з одеським суддею

На думку політика, в Україні недосконале законодавство у царині затримання суддів.

Детектив з елементами бойовика в Одесі, на який перетворилася спроба оформити злочин судді-хабарника, виявила проблему зв'язаних законодавством рук працівників правоохоронних органів. Про це заявив нардеп і радник голови МВС Антон Геращенко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За його словами, детективам НАБУ забракло повноважень, аби затримати підозрюваного суддю Олексія Бурана. І ця правова колізія, яка не дає правоохоронцям працювати ефективно.

"Згоду на затримання судді має дати Верховна Рада. І це проблема нашого законодавства. Наприклад, влітку Верховна Рада не засідає. І за три місяці можна спокійно виїхати з території України", - пояснив політик.

Як повідомлялося, 29 березня детективами Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Національної поліції було викрито одного із суддів Малиновського районного суду Одеси на отриманні неправомірної вигоди в сумі 500 тис. гривень.

Зазначені кошти чиновник вимагав через посередника для винесення певного судового рішення у цивільній справі про стягнення боргу.

Під час проведення слідчих дій вказаний суддя чинив опір працівникам Національного бюро. Буран відкрив вогонь з вогнепальної зброї і користуючись імунітетом втік.

Згодом поліція оточила селище Совіньйон, де суддя влаштував стрілянину. Перед затриманням Буран намагався порізати вени. Після цього суддю-хабарника доправили до приватної лікарні.

Комітет Верховної Ради з правової політики і правосуддя вирішив підтримати подання щодо затримання та арешту одеського судді.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Відео Одеський суддя-хабарник намагався накласти на себе руки

Залиште свій коментар

Вибір редакції