Через сатаністів в Аризоні молитву замінять хвилиною мовчання

Група "Храм Сатани" виступає з антирелігійних позицій і вимагає заборонити надавати віруючим особливі права, яких немає у атеїстів.

Депутати міської ради міста Фінікс в американському штаті Аризона знайшли спосіб не допустити сатанинських ритуалів перед початком своїх засідань.

Про новий порядок їх відкриття повідомляє The Independent.

Тепер традиційна молитва перед початком роботи міськради буде скасована — її місце займе хвилина мовчання. Таке рішення депутати місцевого органу виконавчої влади прийняли після того, як група сатаністів вимагала дозволити нерелігійним груп також проводити символічні заходи перед початком засідань.

Група "Храм Сатани" виступає з антирелігійних позицій і вимагає заборонити надавати віруючим особливі права, яких немає у атеїстів.

Одна з членів "Храму Сатани" Мішель Шорт заявила, що планує судитися з міською владою. Вона підкреслила, що їх організація не вірить ні в Бога, ні в диявола, а пропагує виключно науку і пізнання. "Перша поправка поширюється на всі віросповідання і невіруючих, і якщо політики хочуть пускати на свої зустрічі Бога, то нехай пускають диявола", — пояснила вона свою мотивацію.

Організація "Храм Сатани" заснована в США в 1969 році. Її нинішній духовний лідер Петер Гілмор зазначав, що члени церкви "скептичні атеїсти", які не вірять в існування диявола. Він згадував, що корінь слова "Сатана" на івриті означає "опонент" або "той, хто задає питання".

Нагадаємо, що раніше в американському Детройті відбувся масовий "бал Сатани". Натовп з близько 700 осіб зібрався на церемонію відкриття бронзової статуї "Господаря Пекла" – Бафомета, яку створив невідомий автор.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: