Дату оголошення вироку Навальному раптово перенесли на 30 грудня

Дата публікації
Дату оголошення вироку Навальному раптово перенесли на 30 грудня

Вирок Навальному оголосять 30 грудня

Вирок відомому російському опозиціонеру оголосять на два тижні раніше запланованого терміну.

Дату оголошення вироку відомому російському опозиціонеру Олексію Навальному та його братові раптово перенесли на 30 грудня. Про це в понеділок, 29 грудня, повідомив сам обвинувачений.

"Як ви знаєте, вирок по "справі Ів Роше" було призначено на 15 січня [2015 року]. Мені кілька людей сказали "як це виглядає дивно, можуть перенести, зробити раніше і внезапнее", але ми такий варіант не розглядали, так як він взагалі в принципі неможливий. Але, як виявляється, немає таких винятків, яких не можна влаштувати хорошим людям. 5 хвилин тому всіх нас (адвокатів, мене і Олега) повідомили, що оголошення вироку відбудеться завтра, 30 грудня, о 9 годині ранку", - написанол Олексій Навальний у своєму блозі.

При цьому він не уточнив ніяких інших деталей.

Нагадаємо, що брати Навальні звинувачуються у шахрайстві, скоєному групою осіб за попередньою змовою з використанням свого службового становища, в особливо великому розмірі, а також у легалізації коштів. За версією слідства, Навальні "з 2008 по 2013 року шахрайським шляхом викрали грошові кошти компанії "Ів Роше Схід" в розмірі понад 26,7 млн руб., а також фірми "Багатопрофільна процесінгова компанія" в розмірі понад 4,4 млн руб".

Зі свого боку, брати Навальні всі звинувачення відкидають. Прихильники опозиційного лідера збиралися провести 15 січня, в день раніше запланованого оголошення вироку, масштабну акцію протесту.

Наступна публікація