Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дерево Трампа та Макрона загинуло

Дуб загинув на карантині.

Загинув дуб, який президенти Франції та США посадили біля Білого дому як символ дружби між країнами. Про це повідомляє видання AFP.

Дональд Трамп та Еммануель Макрон посадили дуб під час державного візиту Макрона до США у квітні минулого року. Цим вони хотіли продемонструвати свої дружні стосунки.

Дерево походило з лісу Белло на північному сході Франції, де наприкінці Першої світової загинули майже 2 тисячі американських солдат. Макрон тоді казав, що це дерево буде нагадуванням про "зв'язки, які пов'язують нас".

Як виявилося, дерево не пережило карантин.

Нагадаємо, 25 квітня 2018 року Трамп та Марон посадили саджанець дуба, котрий останній привіз із Франції – дерево з того самого лісу, котрий американські війська відбили в німецької армії в часи Першої світової війни. Вже наступного дня з галявини біля Білого дому у Вашингтоні зник дуб Макрона.

Потім стало відомо, що дерево не пройшло обов'язкову перевірку, тому після офіційної церемонії його відправили на карантин.

ВідеоДуб, посаджений Макроном та Трампом перед Білим домом, зник з галявини

Пропажу помітили американські журналісти і сфотографували шматок жовтого газону, який вклали на місці зниклого дерева. Рослину президент Франції привіз американському колезі у подарунок із французького лісу. Детективну історію  розкрив сам Макрон. Президент розповів - дерево не пройшло обов'язкову перевірку, тому після офіційної церемонії його відправили на карантин. 

Дуб, посаджений Макроном та Трампом перед Білим домом, зник з галявини

Залиште свій коментар

Вибір редакції