Доходи Дональда Трампа падають. Він заробив всього 421 млн доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільший дохід він отримав за гольф-курорт.

Дохід президента США Дональда Трампа 2018 року склав не менше 421 млн доларів. Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на відомості про доходи Трампа, опубліковані Управлінням службової етики в державних органах США.

Трамп має 551 актив. За багатьма з них в документі вказано лише приблизний діапазон доходів. Таким чином, за розрахунками CNBC і CNN, Трамп заробив близько 434 млн доларів.

Згідно з представленими Трампом відомостями, значну частину доходу президент США отримав від об'єктів нерухомості. Зокрема, курорт Мар-а-Лаго у Флориді приніс йому майже 23 млн доларів, готель Trump International в Вашингтоні - майже 41 млн, гольф-курорт Trump National Doral в Майамі - близько 76 млн.

За оцінкою агентства, Дохід Трампа за 2017 рік становив щонайменше 452 млн доларів, а за версією CNN - 450 млн.

Нагадаємо, раніше бюро з питань етики при уряді США опублікувало фінансову декларацію глави держави Дональда Трампа за 2016 рік.

ВідеоТоргове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Підвищення податку до 25% уже почало діяти на майже 6 тисяч категорій китайських товарів. Та Трамп хоче запровадити мито і на решту китайської продукції, вартістю 200 мільярдів доларів. Торгову американсько-китайську війну Трамп розпочав торік, бо, зокрема, вважає Китай викрадачем американської інтелектуальної власності.  

Торгове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Залиште свій коментар

Вибір редакції