Дружина Саакашвілі повернулася до Тбілісі

За словами жінки, її вітали з поверненням політика на українську територію. 

Дружина позбавленого українського громадянства політика Міхеіла Саакашвілі Санта Руфолс повернулася до Тбілісі. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

У неї склалося враження, ніби вся Грузія була прикута до екранів телебачення, коли Саакашвілі перетинав український кордон.

Повернулася до Тбілісі, мене привітали з усіх боків з успішним поверненням Міши до України. Здається, вся Грузія була прикута до телевізійного екрану 10 вересня і турбується про нього! Ніколос (син Саакашвілі – Ред.) та я пишаємося Мішею і підтримували його протягом усього процесу, хоча ми утримувалися від перетину кордону в той бурхливий момент", - написала Руфолс.

Back in Tbilisi, I am being congratulated from all sides for Misha's success in returning to Ukraine! It seems whole...

Опубликовано Sandra Roelofs / სანდრა რულოვსი 12 сентября 2017 г.

За її словами, вони із сином зачекали, поки ситуація заспокоїться та перетнули кордон на транспорті у "Шегинах". Відповідні відмітки є у паспорті Руфолс та її сина, додала вона.

Нагадаємо, позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересняВін в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець". Кордону він дістався автобусом та перетнув його незаконно разом із 60-ма особами. Деякі з них застосовували силу щодо прикордонників. 

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

Держприкордонслужба України назвала прорив у пункті пропуску "Шегині", внаслідок якого Міхеіл Саакашвілі дістався території України, масовим незаконним порушення державного кордону.  

Наразі Саакашвілі перебуває у Львові.       

ВідеоЯк Саакашвілі та активісти проривали кордон України

Залиште свій коментар