Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружини Трампа посперечалися за роль першої леді США

Приводом для суперечки стала заява колишньої дружини американського президента.

Колишня дружина президента США Дональда Трампа Івана назвала себе першою леді країни. На цю витівку стримано, але жорстко відреагувала теперішня дружина американського лідера – Меланія.

Про це пише Reuters.

Під час інтерв’ю на телеканалі ABC Івана жартома назвала себе першою леді, розповідаючи про свою книгу "Вирощуючи Трампа".

"Я маю прямий номер телефону у Білому домі, але я насправді не хочу туди телефонувати, тому що там Меланія", - розповіла Івана, яка була одружена з Дональдом Трампом з 1977 по 1992 роки.

Дональд та Івана Трамп
Getty Images
Дональд та Івана Трамп.

"Я дійсно не хочу викликати якісь ревнощі чи щось подібне, тому що взагалі-то я - перша дружина Трампа, ясно? Я - перша леді, ясно?", - сказала вона.

У відповідь на це Меланія Трамп через свого речника виступила із заявою, в якій згадала її та Дональда Трампа сина Баррона.

"Місіс [Меланія] Трамп зробила Білий дім домом для Баррона та президента. Вона любить жити у Вашингтоні і її шанують в ролі першої леді Сполучених Штатів. Вона планує використовувати її титул і роль, щоб допомагати дітям, а не продавати книги", - йдеться у повідомленні.

"Безумовно, не було жодних підстав для такої заяви колишньої дружини. На жаль, вона лише шукає уваги та корисливого шуму", - додала Меланія.

Меланія Трамп і Дональд Трамп
Reuters
Дональд та Меланія Трамп.

Наразі незрозуміло, чи був президент США знайомий із суперечкою двох його дружин. У понеділок він грав у гольф із сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції