Екс-капітану "Коста Конкордія" залишили у силі вирок

В лютому 2015 року суд визнав Скеттіно винним в аварії судна і засудив до 16 років позбавлення волі.

Апеляційний суд Італії залишив у силі вирок колишньому капітану круїзного судна "Коста Конкордіа" Франческо Скеттіно, яке затонуло біля острова Джильо у 2012 році.

Жертвами аварії корабля стали 32 людини. Франческо Скеттіно, який залишається на волі, на засіданні суду не був присутній. Після рішення Апеляційного суду він поки залишиться на волі, так як у нього є право оскаржити рішення цієї судової інстанції.

Згідно з чинною в Італії юридичною практикою, обвинувачений може бути відправлений у в'язницю лише після розгляду справи всіма судовими інстанціями, включаючи Апеляційний і Верховний касаційний суд.

В лютому 2015 року суд визнав Скеттіно винним в аварії судна і засудив до 16 років позбавлення волі. Прокурори вимагали для колишнього капітана більш суворого покарання - 26 років в'язниці. У ході слухань капітан заявив, що його зробили "цапом-відбувайлом" у цій справі. Адвокати обвинуваченого заявили, що катастрофа "Коста Конкордія" – наслідок колективних помилок і частина провини за подію лежить на інших людей.

Скеттіно заявив у ході слухань, що він підвів судно близько до берега "з комерційних причин": він нібито намагався задовольнити пасажирів лайнера і людям, які були на березі.

Влітку 2012 року була розпочата операція з підйому лайнера. У 2014 році судно доставили в Геную, щоб розпиляти на металобрухт.

Нагадаємо, в липні 2013 року у справі затоплення лайнера Costa Concordia п'ятьох вже посадили за вбивство.

ВідеоКапітан лайнеру «Коста Конкордія» визнав, що підвів судно до рифів

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що Costa Concordia потонула через бажання капітана привітати приятеля.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: