Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ердоган не виключає реалізації з РФ газопроводу "Турецький потік"

Росія є найбільшим постачальником газу в Туреччину.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив про те, що його країна готова реалізовувати з Росією проект газопроводу "Турецький потік" і будівництво АЕС "Аккую"

Про це пише РБК.

"Що стосується "Турецького потоку", то 28 млрд куб м ми закуповуємо в Росії. Ми маємо намір за двома напрямками реалізовувати цей потік, один з яких передбачає постачання російського газу в Європу", - заявив Ердоган.

Президент додав, що "Турецький потік" таки "буде здійснено". Також турецький президент заявив про готовність надати статус стратегічної інвестиції проекту АЕС "Аккую".

Росія є найбільшим постачальником газу в Туреччину. За даними на кінець липня 2016 року, обсяг природного газу, імпортованого з Росії, склав 12,5 млрд кубометрів.

Для "Газпрому" Туреччина — другий за величиною ринок збуту після Німеччини. Поставки російського газу в Туреччину здійснюються по газопроводу "Блакитний потік", який за що проходить по дну Чорного моря, і Трансбалканському газопроводу.

Зауважимо, що раніше Росія заморозила запуск газопроводу "Турецький потік", пояснивши свої дії економічною кризою в Туреччині.

Нагадаємо, що з 24 листопада між Росією і Туреччиною велися політичні дебати після того, як турецькі збройні сили збили російський військовий літак, який порушив повітряний простір країни.

Відео Газпром відклав запуск «Турецького потоку»

Залиште свій коментар

Вибір редакції