Ердоган пригрозив Росії "втратою дружби" з Туреччиною

Ердоган пригрозив Росії "втратою дружби" з Туреччиною

Президент обурився поведінкою Москви / Фото: Reuters

Президент Туреччини висловив обурення порушенням РФ повітряного простору.

Президент Туреччини попередив Росію, що вона багато втратить, якщо зіпсує дружні стосунки з Анкарою.

Такою стала реакція Реджепа Таїпа Ердогана на незаконне порушення літаками Російської Федерації повітряного простору Туреччини. Своє обурення діями РФ лідер країни висловив під час прес-конференції у Брюсселі, повідомляє агентство Reuters.

"Атака на Туреччину означає напад на НАТО", - заявив лідер країни.

Ердоган додав, що Туреччина позитивно ставиться до Росії, проте дружба може закінчитися.

"Добре відомо про наше позитивне ставлення до Росії. Проте, якщо Росія втратить такого друга як Туреччина, з якою вона співпрацює у багатьох питаннях, вона втратить багато, і вона має зважати на це", - попередив кремлівських колег президент Туреччини.

Нагадаємо, що на експертну думку директора-засновника Центру енергії, природних ресурсів та геополітики Інституту аналізу глобальної безпеки Аріеля Коена, Туреччина наразі перебуває у лещатах - з Півночі - Крим з нарощуванням російської військово-морської могутності, а з Півдня - контингент в Сирії. Через це, незрозуміло, як Анкара буде реагувати. Більш того, неясно, як буде реагувати Саудівська Аравія. І ті, й інші люди знають "правила гри" на Близькому Сході, переконаний Коен, і вони можуть забажати покарати російський контингент там.

Повʼязані теми:

Наступна публікація