У Facebook, окрім звичного "лайка", з'явилися ще шість кнопок

Незабаром вони будуть доступні у всьому світі.

Окрім звичного "подобається", тепер користувачі Facebook зможуть реагувати на пости своїх друзів ще шістьма кнопками. До звичного всім великого пальця соціальна мережа додала емоції "злість", "сум", "вау", "ха-ха", "ура" та "люблю".

Як повідомляє Mashable, про нововведення Facebook заговорив ще в минулому році. Соціальна мережа вже протестувала нові кнопки в Іспанії, Ірландії, Чилі, Філіппінах, Португалії, Колумбії та США. Протягом кількох тижнів розширення стане доступним у всьому світі.

Щоб додати реакцію, потрібно затиснути кнопку "подобається". Тоді користувачам випливуть й інші емоції, які можна використати.

Емоції, Facebook
Mashable

Зазначимо, протягом року компанія Facebook проводила дослідження та працювала з фокус-групами, аби визначити, які реакції юзери хочуть використовувати найбільше. Крім того, компанія проаналізувала коментарі під записами, а також стікери та "смайли".

Нагадаємо, раніше компанія повідомила, що створить соціальну віртуальну реальність. Програмісти Facebook продовжать співпрацю з розробниками шолома Oculus Rift.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: