ФБР знайшло російський слід у подіях у Шарлоттсвіллі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рік тому в американському містечку сталися сутички між націоналістами та антирасистами.

Федеральне бюро розслідувань у США розглядає версію російського втручання у події минулорічної давнини в американському місті Шарлоттсвілл, коли під час сутичок між націоналістами та антирасистами автомобіль в’їхав у натовп, у результаті чого загинула людина.

Про це розповів депутат від Республіканської партії Том Гаррет в ефірі програми Newsroom на CNN.

"Два місяці тому я сидів на закритому засіданні щодо Шарлоттсвілля з директором ФБР і питав, чи пов'язане втручання Росії з роздмухуванням полум'я того, що відбулось в Шарлоттсвіллі. Мені сказали, що це так", - заявив Гаррет.

Він також зазначив, що втручання Росії є саме для того, щоб зіткнути американців із американцями та підірвати західний стиль демократії.

Нагадаємо, у місті Шарлоттсвілл в американському штаті Вірджинія 12 серпня 2017 року було дуже неспокійно. Сутички спалахнули між так званими "білими націоналістами" та контрдемонстрантами (антирасистами) за долю пам'ятника, який вшановує героя громадянської війни в США, після якої скасували рабство. Під час сутичок постраждали щонайменше 15 людей.

Пізніше, неподалік парку, де встановлений пам'ятник, срібний седан на швидкості в'їхав у натовп. Одна людина, 32-річна жінка, загинула, ще 19 отримали травми.

ВідеоВ американському місті Шарлоттсвіл ввели надзвичайний стан через протести націоналістів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції