Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повідомляється про 88 поранених поліцейських та 350 затриманих демонстрантів.

У німецькому місті Франкфурт-на-Майні під час акцій протесту біля будівлі Європейського Центробанку поранені 88 співробітників поліції. "1100 правопорушень зафіксовано, 88 співробітників поліції поранено", - заявив представник поліції. Також затримано 350 осіб.

Масові акції протесту у Франкфурті_4
Reuters
Масові акції протесту у Франкфурті.
Крім того, представники ліворадикального руху Blockupy повідомляють про багатьох постраждалих серед демонстрантів в результаті застосування поліцейськими водометів і гранат зі сльозогінним газом. Точні цифри поки не називаються.

Як передає Reuters, поліція застосувала водомети для того, щоб забезпечити вільний доступ до входу в штаб-квартиру, де порядок підтримують співробітники правоохоронних органів. Раніше повідомлялося, що протестуючі прорвали оточення біля будівлі ЄЦБ.

За словами поліцейських, демонстранти кидають у них камінням, підпалено декілька автомобілів, ряд вулиць блоковані палаючими шинами.

Відео У Франкфурті-на-Майні почалися сутички між протестувальниками та поліцією

Несанкціонована акція розпочалась рано вранці. У місті повністю перекрито рух наземного транспорту, частково заблокована робота метрополітену, потяги на вокзалах затримуються. Магазини і банки працюють за скороченим розкладом.

Діловий квартал міста, де знаходиться штаб-квартира ЄЦБ, оточений протягом декількох днів. Порядок у місті забезпечують до 10 тисяч поліцейських.

Церемонія відкриття комплексу ЄЦБ, що складається з двох 185-метрових веж, повинна пройти в середу в присутності голови Банку Маріо Драгі та ще близько ста гостей.

Демонстранти виступають проти політики Європейського Центробанку зокрема і трійки міжнародних кредиторів (ЄЦБ, ЄК, МВФ) у цілому, що для країн, які користуються їхньою фінансовою підтримкою у кризовій ситуації, часто обертається економічною стагнацією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції