Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генерал-лейтенанта армії США звільнили через "непристойну поведінку"

Ештон Картер миттєво відреагував на звинувачення, які надійшли на адресу його помічника. 

Міністр оборони Ештон Картер звільнив свого помічника, генерал-лейтенанта Рона Льюїса через звинувачення у "неналежній поведінці".

Як повідомляє агентство Reuters, міністр оборони США дізнався про обвинувачення із офіційної заяви, що надійшла на його ім'я. 

Картер направив справу свого помічника до генерального інспектора Пентагону. Міністр упевнений, що відомство зможе вжити належних заходів для повноцінного розслідування. 

Льюїс служив головним радником Картера з військових питань та його помічником. Він супроводжував міністра минулого тижня під час своєї поїздки в Азію. Картер у своєму коментарі розповів про  "заяви про неправомірні дії" з боку генерал-лейтенанта, але він не уточнив, які звинувачення висуваються. Міністр оборони також відмовився уточнити характер тверджень.

"Я очікую найвищих стандартів поведінки від чоловіків і жінок у цьому відділі, особливо від тих, хто служить на найвищих посадах", - прокоментував інцидент Картер у своїй заяві.

Рон Льюїс був помічником Картера протягом багатьох років. Крім того, він пройшов Афганістан і був там заступником начальника Головної повітряно-десантної дивізії. 

Нагадаємо, гучний скандал спалахнув у Польщі. Там п'яна заступниця міністра "дивно маневрувала" автівкою і чіплялася до поліціїВже екс-чиновниці загрожує два роки за ґратами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції