Перейти до змісту
Гігантський смерч "атакував" узбережжя Малайзії

Гігантський смерч "атакував" узбережжя Малайзії

Кадри удару стихії потрапили в Інтернет.

Торнадо пройшовся узбережжям Пінангу, четвертого за розмірами острову Малайзії. Стихію вдалося зафільмувати очевидцям з берега.

Huge waterspout spotted in Malaysia

Huge waterspout spotted churning off Malaysia's Penang island on Monday, with one eyewitness filming its landfall as high winds ripped away pieces of homes and buildings. No injuries were reported. https://abcn.ws/2JZOrsT

Опубліковано ABC7NY Вівторок, 2 квітня 2019 р.

Запис оприлюднено американським телеканалом abc7NY. На кадрах видно, як величезний вихор засмоктує в себе морську воду та наближається до суходолу. Вітер зривав дахи з будинків і руйнував конструкції на вулицях. Повідомлень про жертви наразі не надходило.

Днями в Китаї двоє дітей загинули і десятки отримали травми після того як пиловий вихор зніс надувний батут на місцевому ринку. Інцидент стався в окрузі Ючен у центральній провінції Хенань. Близько 20 потерпілих доправили до лікарні, у тому числі одну дитину із серйозними травмами.

Відео Американським штатом Алабама прокотилося Торнадо

Торнадо, який прогнався півднем Сполучених Штатів, забрав життя 23 осіб. Ще чотири десятки потерпілих - шпиталізували. Кількість жертв може зрости, оскільки тривають пошуки людей під завалами. Удар стихії по Алабамі вже назвали другим в історії штату за кількістю жертв та масштабами руйнувань. 

Американським штатом Алабама прокотилося Торнадо

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин