Google звільнив співробітників, які протестували проти політики компанії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протести проти реакції на звинувачення у сексуальних домаганнях відбуваються вже рік.

Компанія Google звільнила чотирьох співробітників, які протестували через політику керівництва. Про це повідомляє видання Bloomberg.

У листі, який Google розіслав співробітникам, йдеться про те, що звільнені співробітники передавали третім особам інформацію про роботу колег і внутрішню бізнес-інформацію.

Компанія підтвердила агентству зміст листа і відмовилася від подальших коментарів.

Співробітники корпорації, які планують створити профспілку, зв'язали звільнення колег з їхньою протестною діяльністю і назвали рішення Google "незаконною відплатою".

Нагадаємо, у листопаді 2018 року в офісах компанії Google у всьому світі працівники влаштовали акції протесту та вимагали змінити ставлення до жінок у компанії. Працівники вимагали змінити реакцію Google у разі звинувачень у сексуальних домаганнях. 

Відео Працівники Google покинули робочі місця, бо вимагають змінити політику компанії щодо жінок

В офісах компанії Google по всьому світу працівники рівно об 11 ранку пішли з робочих місць. Виступають проти політики корпорації стосовно жінок. Зокрема, проти того, що жертва сексуальних домагань, яка працює на Google, не може подати до суду позов на кривдника. Бо, згідно з корпоративною політикою, усі суперечки мають вирішуватися всередині компанії. 

Працівники Google покинули робочі місця, бо вимагають змінити політику компанії щодо жінок

Залиште свій коментар

Вибір редакції