Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Парламент" окупованого Криму ухвалив бюджет на три роки. Головне джерело наповнення - федеральні дотації

Документ ухвалили 27 листопада.

В анексованому Криму "депутати" у середу, 27 листопада, ухвалили бюджет на три роки.

Про це з посиланням на "парламент" Криму повідомляє видання Крим.Реалії.

"Доходи бюджету на 2020 рік у порівнянні з першим читанням збільшилися на 1,9 мільярда рублів або на 1,1% за рахунок збільшення обсягу безоплатних надходжень із федерального бюджету і безоплатних надходжень від державної корпорації – Фонду сприяння реформуванню житлово-комунального господарства", – йдеться у повідомленні.

У наступному році загальний обсяг доходів і витрат склав 185,2 мільярда рублів, на 2021 рік – 162,4 мільярда, на 2022 рік – 178,5 мільярда. Трирічний бюджет "депутати" назвали "збалансованим, бездефіцитним і спрямований на економічний розвиток регіону".

У 2020-му планують збільшити видатки "за рахунок збільшення безоплатних надходжень у вигляді субсидій, субвенцій та інших міжбюджетних трансфертів", отриманих із бюджету сусідньої Росії.

За плановий період зростання витрат бюджету на 2021 рік склало 389,4 мільйона рублів, або на 0,2%; на 2022 рік – на 2,2 мільярда рублів, або на 1,3%. В "уряді" також запланували збільшити бюджетні асигнування за рахунок власних коштів бюджету на 2021 рік на суму 1 мільярд рублів.

У найближчі три роки, за планами кримської "влади", головним джерелом наповнення місцевого бюджету, як і в колишні п'ять років, будуть федеральні дотації. У 2020 році вони становитимуть 134 мільярди рублів, у 2021 році - майже 110 мільярдів, а в 2022-му - 121 мільярд. 

Як повідомлялося, 8 вересня у Російській Федерації розпочалися регіональні та місцеві вибори у рамках єдиного дня голосуваня. Вибори різного рівня відбуваються у 85 регіонах країни. В окупованому Криму і Севастополі обирали "парламент" і місцеві "органи влади".

Керівництво Євросоюзу, країни ЄС та Грузія заявили про невизнання російських "виборів" у Криму невизнання так званих "виборів", організованих Росією. 

У парламент пройшти три партії. "Єдина Росія" перемогла у всіх одномандатних округах і отримала 54,7% голосів виборців. За ЛДПР проголосували 16,84% осіб, а за КПРФ  - 8,22%. За підсумками "виборів", "Єдина Росія" отримала 60 мандатів у новому скликанні Державної ради Криму, ЛДПР - десять, КПРФ – п'ять. 

Відео Одразу декілька країн заявили про невизнання виборів в окупованому Криму

З такими заявами вже виступили Естонія, Польща, Грузія, Литва та Латвія. Напередодні Росія проводила вибори до органів місцевої влади. З 25 регіонів, плюс Крим та Севастополь, у 16, за попереднім підрахунком, перемагають провладні політики. В Москві паралельно обирали депутатів міської думи. Недопуск опозиційних кандидатів кількома тижнями раніше спровокував в місті масштабні протести.    

Одразу декілька країн заявили про невизнання виборів в окупованому Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції