В окупованому Криму підбили підсумки "виборів": перемогла "Єдина Росія"

Дата публікації
Перегляди
1664
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В окупованому Криму підбили підсумки "виборів": перемогла "Єдина Росія"

Фото: Associated Press

У парламент пройшти три партії.

 В окупованому Криму підконтрольна Росії виборча комісія підбила остаточні підсумки виборів, на яких обирали "парламент" і "місцеву владу" півострова. Перемогла "Єдина Росія".

Про це пише інформаційне агентство "Крим.Інформ".

Голова виборчкому Михайло Малишев заявив, що так звані вибори у Державну раду Республіки Крим по республіканському виборчому округу і по одномандатних виборчих округах визнали такими, що відбулися.

Так, у парламент пройшти три партії. "Єдина Росія" перемогла у всіх одномандатних округах і отримала 54,7% голосів виборців. За ЛДПР проголосували 16,84% осіб, а за КПРФ  - 8,22%.

За підсумками "виборів", "Єдина Росія" отримала 60 мандатів у новому скликанні Державної ради Криму, ЛДПР - десять, КПРФ – п'ять. 

Інші партії залишилися без мандатів. У республіканському виборчому окрузі "Комуністична партія "Комуністи Росії" отримали 4,03%,"Справедлива Росія" - 3,95%, "Партія Пенсіонерів" - 3,63%, "Родина" - 2,71% і "Патріоти Росії" - 0,89%.

Як повідомлялося, 8 вересня у Російській Федерації розпочалися регіональні та місцеві вибори у рамках єдиного дня голосуваня. Вибори різного рівня відбуваються у 85 регіонах країни. В окупованому Криму і Севастополі обирали "парламент" і місцеві "органи влади".

Україні, а також керівництво  Євросоюзу, деякі країни блоку та Грузія заявили про невизнання так званих "виборів", організованих Росією.

Євросоюз не визнає вибори в анексованому Криму

Євросоюз не визнає вибори в анексованому Криму

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1664
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація