Працівники Google у всьому світі влаштували масштабну акцію протесту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Працівники залишають свої робочі місця, вимагаючи змінити ставлення до жінок.

В офісах компанії Google у всьому світі 1 листопада працівники влаштовують акції протесту та вимагають змінити ставлення до жінок у компанії.

Про це повідомляє BBC.

Об 11-й годині люди залишають свої робочі місця із запискою на столі: "Я не на місці, тому що разом із з іншими співробітниками Google беру участь в акції протесту проти сексуальних домагань, непристойної поведінки, непрозорої політики та культури поведінки на робочому місці, що не підходить для всіх".

Працівники вимагають змінити реакцію Google в разі звинувачень у сексуальних домаганнях. Зокрема співробітники протестують проти застосування примусового арбітражу, через що жертва не має можливості подати на кривдника до суду. Це положення передбачає, що будь-які суперечки слід вирішувати всередині компанії, а не через суд чи в інший спосіб.

Головний виконавчий директор корпорації Сундар Пічаї заявив, що підтримує право працівників на проведення таких акцій.

"Я розумію злість та розчарування, які багато хто з вас відчуває. Я теж це відчуваю і цілком зацікавлений у тому, щоб досягти прогресу в питанні, що занадто давно існує в нашому суспільстві - так, і в Google також", - написав він в електронному листі для всіх колег.

Керівництво Google обіцяє дослухатися до пропозицій співробітників щодо покращення політики компанії, аби втілити їхні ідеї в життя.

Нагадаємо, нещодавно авторитетне американське видання Forbes опублікувало щорічний рейтинг 500 найкращих роботодавців світу. Перше місце, як і минулого року, посів конгломерат у галузі інформаційних технологій Alphabet, до якого також належить і Google.

ВідеоТрамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Залиште свій коментар

Вибір редакції