Як збудити жінку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наш постійний автор виступає з просвітницькою лекцією, призначеною для чоловіків, які перебувають в пошуку ідеальної моделі сексуальної прелюдії. Читайте, запам'ятовуйте, дійте.

Мене деколи сильно обурюють посібники із оволодіння дівчатами, написані чоловіками. У них все гранично просто і схематично, як сокирою рублено: попести так і сяк губи, груди, сідниці, клітор - і вона твоя. Це і зрозуміло, в чоловічому мозку теж все працює за налагодженими простими схемами, які не змінюються зі століття в століття.

Зате жіночий мозок – предмет делікатний і дуже складний, навіть для самих жінок. І, які б не смішні були жарти стосовно цього, саме мозок у жінки є основною ерогенною зоною, а не "гарячі точки", які перераховуються в розумних статейках. Саме там у жінки розміщений центр збудження і хтивості. І, перш ніж розпочинати стандартні схеми, слід було б простимулювати цей центр.

Отже, в голові у жінки все дуже тонко, складно і заплутано, тому на шляху до збудження і подальшого оргазму можуть виникнути численні перешкоди. Втома, тривога, образа, страх, плани на майбутнє, гормональні зміни, зламаний ніготь, "а чому це сусіди другий день меблі рухають?" - що завгодно може відвернути жінку від головного. Це потрібно сприйняти як аксіому, з цим потрібно змиритися і це потрібно намагатися терпляче долати. Запам'ятайте, дорогі чоловіки: наполегливе неодноразове повторення фрази "Та розслабся ти!"до жодних якісних змін не призведе, а лише додасть нервозності і недовіри.

Про приглушене світло, романтичну музику і вечерю зі свічками, думаю, повторювати не має сенсу. Хочу акцентувати увагу на тому, що для нас дуже важливо, які слова говорить чоловік і з якою інтонацією. Оскільки більшість жінок так чи інакше незадоволені своєю фігурою, то їм особливо важливо почуватися найкрасивішою і найбажанішою для партнера. Тому на шляху до збудження красивих слів багато не буває. Можна городити все що завгодно: про красу очей (губ, рук, душі), про родимку над ключицею, про те, як ніжно локон падає на плече, - важливо, щоб це було щиро і давало відчуття винятковості в очах чоловіка. А ось розповіді про колишні перемоги на сексуальному фронті для нас вкрай небажані. Нам важливо бачити впевненість партнера, вірити в те, що він знає, що робить, і при цьому ми абсолютно не готові почути, де і яким чином він ці знання отримав.

Как возбудить женщину
Getty Images/Fotobank

Коли перешкоди усунені, можна розпочинати прелюдії. І для початку ще кілька аксіом, які потрібно запам'ятати як "Отче наш":

- фригідних жінок одиниці, не збуджених – повнісінько;

- у жінок чутливих точок набагато більше, ніж у чоловіків, і якщо все робити грамотно і коректно, все тіло жінки може стати однією ерогенною зоною;

- якщо щось працювало з попередньою партнеркою, не факт, що те ж саме буде працювати з наступною;

- за найменшого протесту потрібно одразу ж припинити дії, інакше партнерка може легко втратити інтерес до сексу (ще раз згадайте про перешкоди).

Далеко не кожна жінка може сказати чітко, що їй подобається і що не подобається. Деякі дівчата просто соромляться це сказати через якісь табу, закладені у вихованні. Тому головна функція чоловіка в ліжку – дослідницька. Доведеться налаштувати кожну свою клітинку на сприйняття її реакцій, а потім вже сантиметр за сантиметром дослідити її тіло, використовуючи різні методи впливу, серед яких:

- поцілунки – що-що, а цілуватися ми любимо;

- торкання – навіть під час звичайного танцю можна збудити дівчину. Але слід пам'ятати, що кожна жінка по-різному реагує на торкання різних партнерів. У різні періоди дотику до одних і тих самих місць можуть бути як приємні, так і неприємні. Особливо в найчутливіших ерогенних зонах. Якщо збудження слабке, наполегливі дотики, наприклад, до сосків або клітора можуть бути болісними і неприємними;

- погладжування – якщо ніжно гладити по спині, животі, стегнах, сідницях і грудях, зачіпаючи ще прилеглі зони, можна виявити безліч додаткових чутливих точок. Було б непогано, якби наші чоловіки потрудилися опанувати еротичний масаж. Неправда, що ним можуть оволодіти лише тайські жінки, зробити еротичний масаж своїй дівчині на побутовому рівні зовсім нескладно, в Інтернеті можна знайти скільки завгодно цілком доступних для опанування інструкцій;

- облизування – за допомогою язика можна виявити безліч чутливих зон, але облизування не завжди приємні дівчині, яка з цією формою ласк не знайома;

- пощипування, покусування, шмагання – теж підійдуть для сексу з добре знайомою партнеркою, за умови, що їй такі ігри приємні;

- подув, нагрівання, охолодження – вміло користуючись диханням, теплими предметами або кубиками льоду можна довести нас до нестями.

До основних ерогенних зон належать: рот, губи, язик, шия, вуха, мочки вух, груди, соски, нижня частина живота (виключаючи пупок), внутрішня частина стегон, сідниці, анус, вагіна, клітор, промежина, статеві органи. Але, знову повторюся, не факт, що всі вони будуть однаково працювати у різних партнерок або до них не додадуться такі, про які рідко пишуть і говорять. Приміром, мої ерогенні зони, крім деяких перерахованих, – спина, пальці ніг, ступні і коріння волосся. Тож шукайте, і вам відкриється. Відкрию ще кілька фактів про наші ерогенні зони:

- якщо посилено стимулювати одні і ті ж частини тіла, вони можуть стати менш чутливими;

- ерогенні зони можуть зміщуватися з часом;

- оскільки центр збудження розміщений у мозку, у разі правильної стимуляції ерогенною зоною можна зробити будь-яку частину жіночого тіла, навіть нігті.

І на завершення хотілося б звернутися до жінок. Будьте чесні з партнером і з собою, не бійтеся, тому що якщо ми самі про себе не дбаємо, мужики точно не винні.

Авдотья Розгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції