Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії хочуть оштрафувати Google на півмільйона рублів

Компанія не виконала вимогу Роскомнадзора.

У Росії можуть оштрафувати IT-гіганта Google на 500-700 тисяч гривень за відмову підключитися до системи з переліком заблокованих в країні сайтів.

Про це повідомляє Роскомнагляд.

Відомство вимагало від Google підключитися до системи для виключення з видачі заблокованих сайтів, проте компанія цього не зробила.

Рішення про штраф буде приймати суд. У Google буде можливість оскаржити акт перевірки, складений Роскомнаглядом.

Нагадаємо, месенджер Telegram погодився видавати спецслужбам за рішенням суду дані користувачів, яких запідозрять у тероризмі. Представники Telegram підкреслили, що месенджер не стане надавати ключі для дешифрування повідомлень. Позиція з цього питання залишилася незмінною. У "Роскомнадзор" при цьому повідомили, що готові розблокувати Telegram, якщо месенджер виконає рішення суду і надати ФСБ ключі шифрування.

ВідеоТрамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції