Хакери зламали базу даних Пентагону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Пентагоні повідомили про кібератаку.

У Міністерстві оборони США повідомили про кібератаку, в результаті якої зловмисникам стали доступні записи про поїздки 30 тисяч цивільних і військових співробітників і дані їх кредитних карт.

Про це пише Associated Press.

За інформацією видання отриманою у відомстві, в результаті кібератаки зловмисники могли отримати інформацію про 30 тисяч осіб, але це число може збільшитися в ході розслідування.

Попри те, що наслідки злому виявили нещодавно, сама кібер атака, як пише АР, могла статися ще кілька місяців тому.

При цьому джерело, яке говорило на умовах анонімності, повідомило, що ніяка секретна інформація викрадена була.

Згідно із заявою Пентагону, про злам повідомили 4 жовтня.

Представник міністерства підполковник Джозеф Бучино, заявив, що відділ з кібербезпеки досі збирає інформацію про масштаби зламу і винуватців.

За його словами, це був провал одного комерційного постачальника, який надавав послуги дуже маленькому відсотку від загальної чисельності співробітників міністерства.

Агентство відзначає, що повідомлення про цей злам з'явилося відразу після публікації федеральної доповіді, в якій робиться висновок про те, що програми з озброєння уразливі для кібератак, і Пентагон не поспішає захищати системи.

ВідеоНідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Російських шпигунів заскочили на гарячому. Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї. Саме ця організація довела - Москва труїла мирних жителів сирійського міста Дума бойовим хлором. А екс-розвідника Скрипаля та його доньку - токсином "Новачок". Атакувати організацію четверо росіян намагалися просто біля її будівлі через внутрішню мережу. 

Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року. На брифінгу зокрема зазначили, що серед росіян було четверо офіцерів, які прибули до штаб-квартири ОЗХЗ на автомобілі із безліччю пристроїв для можливого зламу мережі.

Там на брифінгу вони також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

Після цього відбувся ще один брифінг – цього разу в США. Там влада висунула офіційні звинувачення семи росіянам, яких вважають співробітниками ГРУ РФ та винними у кібератаках. Серед них були й ті четверо, яких напередодні спіймали у Нідерландах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції