Індія збила пакистанський безпілотник

Індія збила пакистанський безпілотник

Фото: Associated Press

Військові збили літальний апарат поблизу кордону.

Індійські військові на кордоні з Пакистаном збили безпілотник, який намагався порушити повітряний простір Індії.

Про це повідомляє The Indian Express.

В Індії заявили, що безпілотник порушив індійський повітряний простір увечері 9 березня, і після виявлення апарат одразу збили.

За інформацією джерел, за останні кілька днів це третя спроба Пакистану направити безпілотник в Індію. Попередні два випадки сталися 27 лютого і 4 березня.

Нагадаємо, 27 лютого пакистанські військові заявили, що збили два індійських літаки в спірному регіоні Кашмір. В Індії підтвердили лише зникнення одного. В результаті інциденту загинули щонайменше четверо громадян Індії, також принаймні одного пілота було захоплено в полон.

Ескалація конфлікту між країнами сталась напередодні, коли президент Пакистану попередив Індію про адекватну відповідь після авіаудару по Кашміру. Ця територія розділена між двома країнами і саме на пакистанську частину Індія здійснила авіаналіт напередодні.

У Нью-Делі заявили - операція була скерована проти табору бойовиків, які взяли відповідальність за теракт 14 лютого. Тоді загинули 40 індійських військових. За даними індійського уряду, у бомбардуванні загинуло чимало бойовиків, тоді як речник пакистанської армії заперечив наявність жертв чи руйнувань. Авіаудар через лінію розмежування став першим за майже півстоліття – після індо-пакистанської війни 1971 року.

Конфлікт двох ядерних держав: Пакистан перехопив індійську субмарину

Конфлікт двох ядерних держав: Пакистан перехопив індійську субмарину

Повʼязані теми:

Наступна публікація