Іракські спецслужби спростували повідомлення про загибель аль-Багдаді

Ватажок "ІД" переховується на території Сирії.

Офіцер іракської розвідки заявив, що лідер "Ісламської держави" Абу Бакр аль-Багдаді досі живий.

Про це повіднили телеканал Al Arabiya і турецьке інформаційне агентство Anadolu із посиланням на іракську газету Al-Sabah.

"Аль-Багдаді все ще ховається у Сирії на території поза [провінцією] Ракка", - заявив Абу Алі аль-Басрі, начальник відділу розвідки та боротьби з тероризмом в міністерстві внутрішніх справ Іраку.

Аль-Басрі наполягає на тому, що повідомлення про смерть ватажка "ІД" були неправдивими. Він додав, що іракська розвідка "більше, ніж інші, бере участь у переслідуванні і намагається відслідкувати усі пересування" аль-Багдаді.

Нагадаємо, раніше сирійська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights підтвердила факт смерті лідера "Ісламської держави" аль-Багдаді. Утім агентство бойовиків Amaq поки що не повідомило про смерть лідера.

Раніше Міноборони Росії повідоило про можливе знищення лідера угрупування "Ісламської держави" в результаті удару повітряно-космічних сил РФ 28 травня поблизу Ракки. Зазначається, що жертвами цього удару стали високопоставлені бойовики, що входили до складу "військової ради ІДІЛ", і близько 330 терористів.

Зазначимо, що раніше не один раз повідомлялося про смерть лідера бойовиків, утім усі повідомлення виявлялися неправдивими.

ВідеоСирійські правозахисники підтвердили загибель ідейного батька "ІДІЛу"

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація