Іракські спецслужби спростували повідомлення про загибель аль-Багдаді

Ватажок "ІД" переховується на території Сирії.

Офіцер іракської розвідки заявив, що лідер "Ісламської держави" Абу Бакр аль-Багдаді досі живий.

Про це повіднили телеканал Al Arabiya і турецьке інформаційне агентство Anadolu із посиланням на іракську газету Al-Sabah.

"Аль-Багдаді все ще ховається у Сирії на території поза [провінцією] Ракка", - заявив Абу Алі аль-Басрі, начальник відділу розвідки та боротьби з тероризмом в міністерстві внутрішніх справ Іраку.

Аль-Басрі наполягає на тому, що повідомлення про смерть ватажка "ІД" були неправдивими. Він додав, що іракська розвідка "більше, ніж інші, бере участь у переслідуванні і намагається відслідкувати усі пересування" аль-Багдаді.

Нагадаємо, раніше сирійська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights підтвердила факт смерті лідера "Ісламської держави" аль-Багдаді. Утім агентство бойовиків Amaq поки що не повідомило про смерть лідера.

Раніше Міноборони Росії повідоило про можливе знищення лідера угрупування "Ісламської держави" в результаті удару повітряно-космічних сил РФ 28 травня поблизу Ракки. Зазначається, що жертвами цього удару стали високопоставлені бойовики, що входили до складу "військової ради ІДІЛ", і близько 330 терористів.

Зазначимо, що раніше не один раз повідомлялося про смерть лідера бойовиків, утім усі повідомлення виявлялися неправдивими.

ВідеоСирійські правозахисники підтвердили загибель ідейного батька "ІДІЛу"

 

Залиште свій коментар