Іран збирається скоротити витрати на збройні сили

Раніше США і ЄС скасували режим санкцій щодо держави.

Іран в 2016-2017 роках збирається скоротити витрати на збройні сили майже на 400 мільйонів доларів, повідомляє агентство Tasnim.

Іранська влада планує в 2016-2017 роках витратити на оборону близько 8,9 мільярдів доларів. Бюджет збройних сил Ірану на 2015-2016 роки становив близько 9,3 мільярдів доларів.

Президент Ірану Хасан Роухані в неділю представив парламенту Ірану бюджет. У доповіді президента йдеться про значне скорочення витрат лише на утримання генштабу корпусу вартових Ісламської революції. Інші підрозділи збройних сил Ірану будуть отримувати більше асигнувань.

Раніше США і ЄС скасували режим санкцій щодо Ірану. Це сталося одразу після доповіді МАГАТЕ, яка підтвердила виконання Іраном своїх зобов'язань щодо ядерної програми.

Напередодні Вашингтон підтвердив, що Іран залив бетоном центральну частину ядерного реактора в місті Арак і, таким чином, виконав одну з ключових умов угоди з "шісткою" міжнародних посередників.

14 липня 2015 року Іран і шістка західних країн погодили історичну ядерну угода, згідно з якою, Іран бере на себе зобов'язання за жодних умов не прагнути до володіння, розробки та отримання доступу до будь-якого виду ядерної зброї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: