Іранська "Джолі": в Мережі зацікавилися правомірністю дій пластичних хірургів

Лікар не має виконувати бажання пацієнта, якщо вони переходять межі реального.

Користувачі соціальних мереж порушили питання про те, чи дотримувалися пластичні хірурги етичних принципів медицини, коли робили операції 19-річній Сагар Табар з Ірану, котра перенесла 50 пластик заради схожості з Анжеліною Джолі.

Користувачі Facebook лишали абсолютно різні коментарі під публікаціями про дівчину, однак більшість засуджують її зовнішній вигляд, називаючи дівчину трупом або зомбі. Дехто сумнівається, чи ці фотографії справжні, а не результат гриму. Проте багато хто заговорив про лікарів, які здійснювали операції, перекладаючи на них основну провину.

"Лікарі, які це зробили, повинні бути позбавлені лікарських прав. Ніякі гроші не вартують того, щоб зробити таке іншій людині", - дописує жінка на ім'я Памела Джеймс.

"Я знаю, що вона хотіла б виглядати як Анджеліна Джолі, але я би хотіла судитися з лікарями, які це зробили", - реагує на новину про іранську дівчину інша користувачка соціальних мереж із Каліфорнії.

"Із тим лікарем, котрий зробив це, треба вчинити так само, незважаючи на те, хто він", - йдеться у коментарі іншого американця.

Як відомо, існує стаття, опублікована Національною медичною бібліотекою США, у якій вказано, що кожен лікар, котрий має виконувати операції зі зміни зовнішності, повинен керуватися певними правилами. Вказано, що пластичний хірург не має проводити операцію, якщо очікування клієнта переходять межі реального. Також хірург може скасувати операцію, якщо розуміє, що це не зіграє в інтересах пацієнта.

ВідеоІранська дівчина перенесла 50 пластичних операцій, аби бути схожою на Анджеліну Джолі

Нагадаємо, 19-річна дівчина із Ірану Сагар Табар перенесла 50 пластичних операцій заради того, щоб бути схожою на голлівудську акторку Анжеліну Джолі

Залиште свій коментар

Вибір редакції