"Ісламська держава" наполовину урізала зарплати бойовикам – ЗМІ

До цього призвели обстріли силами коаліції стратегічних об'єктів терористів.

Зарплата бойовиків "Ісламської держави" знизилась на 50%, стверджують західні видання.

Посилаючись на дослідника діяльності джихадистів Аймена Джавада Аль-Тамімі, повідомляють, що казначейство ІД розповсюдило наказ, у якому повідомляється про скорочення зарплат. У документі зокрема йдеться про те, що "джихад – не для збагачення, а для піднесення душі".

"Враховуючи надзвичайні обставини, з якими стикається "Ісламська держава", вирішено зменшити всі зарплати, які отримують всі моджахеди, наполовину. Це рішення стосується кожного без винятку, яке б звання він не мав", - так йдеться в наказі.

Західні видання вважають "особливими обставинами" авіаудари сил коаліції по головних джерелах фінансування ІД: успішних ударів завдавали по родовищах нафти, фінансових центрах бойовиків та інших важливих об'єктах інфраструктури. Коаліція заявляла, що знищення джерел фінансування може бути навіть важливішим за знищення безпосередньо бойовиків.

Президент США Барак Обама заявляв, що по мірі того як міжнародна коаліція буде продовжувати чинити тиск на бойовиків ІД, повітряна кампанія триватиме, щоб "вразити ІД ще сильніше, ніж раніше, знищуючи їх лідерів, командирів і сили".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: