Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ісламська держава" оголосила війну ХАМАСу

Терористи записали відео зі стратою колабораціоніста.

Представники терористичної організації "Ісламська держава" на Сінайському півострові у Єгипті зіштовхнулися у суперечці із палестинською ісламістською групою ХАМАС і закликали атакувати її. У "ІДІЛ" виклали відеозапис страти одного із терористів, которого вважають колабораціоністом. 

Про це повідомляє The Washington Post.

"Ніколи не здавайтеся. Використовуйте вибухові речовини, пістолети та клейкі бомби. Бомбардуйте їхні суди та місця безпеки, бо це стовпи тиранії, які підтримують свій трон", - звертається один із терористів "ІДІЛ" у відеозаписі.

На відео також звинувачують ХАМАС у тому, що їхні представники не змогли протистояти визнанню Сполученими Штатами Єрусалиму столицею Ізраїлю. Також йдеться про те, що ісламістські бойові групи "ІДІЛ" у Ґазі придушені. Це і послугувало причиною оголошення війни.

Зазначається, що вже більше року між двома ісламістськими групами точиться конфронтація. ХАМАС посилили безпеку на кордоні із Сінайським півостровом, намагаючись досягти кращих стосунків із Єгиптом. Також у секторі Ґаза придушуються прояви підтримки "Ісламської держави".

Нагадаємо, авіація Ізраїлю атакувала об’єкт бойовиків ХАМАС у південній частині сектору Ґази. Про це повідомила прес-служба військових. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції