Канада запустила процес екстрадиції топ-менеджера Huawei до США

Дата публікації
Перегляди
1282
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Канада запустила процес екстрадиції топ-менеджера Huawei до США

Фото: Associated Press

Справу Мен Ваньчжоу розглядатимуть у суді.

Канада розпочала екстрадицію фінансової директорки Huawei Мен Ваньчжоу до США, де її підозрюють в організації порушення санкцій проти Ірану.

Про це повідомляє France24.

"Сьогодні чиновники Департаменту юстиції Канади офіційно розпочали процес екстрадиції у справі пані Мен Ваньчжоу", - йдеться у заяві уряду.

Перед ухваленням рішення відбувся "ретельний і старанний" розгляд, який знайшов достатню кількість доказів для того, щоб винести це питання перед суддею, повідомив канадський уряд.

Судове засідання у справі 47-річної Мен має відбутися 6 березня, де прокурори назвуть докази проти неї і викладуть докладні аргументи для її екстрадиції.

Наприкінці процесу, який може тривати місяці або навіть роки, генеральний прокурор Канади скаже остаточне слово щодо того, чи потрібно передати Мен США.

Нагадаємо, фіндиректора Huawei Мен Ваньчжоу підозрюють у порушенні торгових санкцій США проти Ірану. Штати підозрюють, що Мен намагалася ухилитися від торгового ембарго і компанія могла поставити продукцію американського походження в Іран. Китай за це затримання викликав послів країн "на килим".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1282
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація