Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кінець ідилії": що Джон Болтон написав в мемуарах про Україну

"Кінець ідилії": що Джон Болтон написав в мемуарах про Україну

Розділ про Україну - останній, адже Трамп відправив Болтона у відставку за два тижні до початку імпічменту.

Дональд Трамп називав Україну стіною між Сполученими Штатами та Росією. Про це пише в оприлюднених сьогодні мемуарах Джон Болтон, колишній радник президента з національної безпеки. Україні в ній відведено цілий розділ.

Чого ж боявся Білий дім так сильно, що намагався заблокувати продаж книжки через суд - в сюжеті ТСН.19:30

Хоча в Білому домі багато іншої мороки - зокрема напередодні з парку поруч із ним протестувальники мало не звалили статую генерала Джексона - вже о пів на сьому ранку за місцевим часом у Твіттері Дональда Трампа з'являється нищівний допис на адресу Болтона.

"Нікому не потрібний ходячий кошмар Джон Болтон покидьок, якому місце в тюрмі, гроші мають піти на спростування брехні, це дуже таємна інформація", – пише він.

Відео "Кімната, де все відбувалося": у якому світлі Джон Болтон зобразив Трампа

Дональд Трамп називав Україну стіною між Сполученими Штатами та Росією. Про це пише в оприлюднених сьогодні мемуарах Джон Болтон - колишній радник президента з національної безпеки. Україні в ній відведено цілий розділ. Чого ж боявся Білий Дім так сильно, що намагався заблокувати продаж книжки через суд - дивіться.  

"Кімната, де все відбувалося": у якому світлі Джон Болтон зобразив Трампа

Однак поки що таємною інформацією зачитується весь світ. Розділ про Україну - останній, адже Трамп відправив Болтона у відставку за два тижні до початку імпічменту. Він називається “Кінець ідилії” і описує Трампа абсолютно не зацікавленим в Україні, керованим незрозуміло чиїми послідовними вкидами про те, що від України - один лише клопіт.

Серед іншого Болтон згадує: коли росіяни захопили в полон моряків у Чорному морі - Трамп довго не хотів ніяк реагувати. Різкий виступ американської сторони на Радбезі ООН з цього приводу - заслуга виключно постпредки США НІкі Гейлі. Пізніше Трамп був готовий зустрітися з Путіним, якщо той одразу після зустрічі оголосить, що відпускає моряків, аби записати це собі в дипломатичні перемоги.

Згадує Болтон і про попереднього президента України: той ще в 2018 році в розмові сам на сам просив про підтримку на виборах, у чому Болтон дипломатично відмовив, і бажав аби Сполучені Штати ввели санкції проти Коломойського. Болтон тоді заявив: якщо є інформація, яка дозволить це зробити за законом - її треба передати генеральному прокурору Барру. І самовідсторонився. В інтерв'ю ABC Болтон пояснює головну причину, з якої сів писати мемуари.

"Важливо, аби американці розуміли всі факти, вирішуючи, за кого в листопаді віддавати свій голос", – сказав він.

Саме через так званий "юкрейнгейт" наприкінці минулого року демократи оголосили Трампу імпічмент, щоправда зняти його з посади не змогли. А розгорівся пов'язаний з Україною скандал через бажання Трампа отримати компромат на демократів і особисто Джо Байдена, свого головного суперника. Американський президент був готовий вірити теоріям змови про заховані в Україні сервери Демократичної партії, що завгодно - аби лише дістати перевагу на виборах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції