Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кінець світу скасовано: астероїд 2012 ТС4 розминувся із Землею

Попередження про черговий апокаліпсис виявилися фейком.

Анонсованого таблоїдами на 12 жовтня кінця світу не сталося. Астероїд 2012 ТС4 справді пересувається неподалік нашої планети, однак падіння його на Землю науковці не передбачають, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для того, щоби побачити його політ поруч із Землею астрономи по всьому світу скерували телескопи у космос. О 8:40 ранку за київським часом він пролетів дуже близько до планети – на відстані близько 40 тисяч кілометрів. «Все добре. Кінець світу відміняється на даний момент», - констатував завідувач відділу фізики планетних систем головної астрономічної обсерваторії НАН України Анатолій Відьмаченко.

Відео Астрологи прокоментували повідомлення про черговий кінець світу

Кінець світу прогнозують регулярно, найгучніший за останні роки мав статися у 2012-му – за календарем народу Майя. «Кінець світу – це скоріше категорія дитячих жахачок. Було просто падіння туристичного бізнесу, вирішили підняти: о, Майя! Люди поїхали туди», - каже астролог Олександр Валентинович.

Про апокаліпсис регулярно знімають кіно, яке збирає сотні мільйонів доларів у кінопрокаті. Езотерик рекомендує використати силу особливого дня, на котрий прогнозують кінець світу, з користю. «Якщо ви плануєте щось велике, то я вважаю, що цей астероїд – він мов благословення небес», - каже Симона Бородіна.

Фотогалерея Земля заходить за горизонт: у Мережі з'явилися унікальні знімки космосу (4 фото)

Страх загибелі людства вигідний з маркетингового погляду – він змушує людей активніше витрачати гроші. Психолог-гіпнотерапевт Наталія Ломоносова каже, що зацікавлених у регулярних жахачках може бути чимало. «Збільшення видатків на антидепресанти та всі ліки, на котрих на сьогодні сидить більше половини суспільства. Це посилює споживання загалом, бо споживання знижує страх – люди кидаються на шопінг, тому що той, хто живе щасливо, менше боїться померти», - вважає вона.

Залякування також сприяють виділенню великих грошей на космічні дослідження. Рядові ж кияни до анонсу про черговий кінець світу ставляться з гумором. «Кожні п’ять років на про щось таке повідомляють, але ми живі та щасливі», - каже Євгенія Татарченко.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська 

Залиште свій коментар

Вибір редакції