Страшніше за чупакабру: в Аргентині дівчата-підлітки в паніці втекли від гобліна

Діти побачили дивну істоту на прогулянці. 

Страшніша за чупакабру: у Мережі з’явилося відео панічної втечі дівчат-підлітків від гобліна під назвою дуенде в Аргентині.

Про це пише dailymail.co.uk. 

Підлітки гуляли біля лісу, коли побачили дивну істоту. 

Одна із них запитує  «Це гоблін?», а потім група дітей втікає у сльозах. Також на відео чути крики «Біжи, біжи». 

Інцидент стався поблизу села в малозаселеній провінці Тукуман. 

Відео Зустріч з дуенде: в Аргентині зафільмували істоту, яку дівчата-підлітки сприйняли за гобліна

Нині інтернет-коментатори обговорюють справжність міфічної істоти.  

У лютому цього року у сусідній провінції Сантьяго-дель-Естеро група дітей сказала, що вони дуже бояться грати в футбол після того, як виявили, на їхню думку, гобліна біля поля.

Гобліни - жахливі міфічні істоти, які вперше згадуються в європейському фольклорі середньовіччя.

Вони, як правило, характеризуються як маленькі і гротескні, злі і жадібні, особливо для золота та ювелірних виробів. Вони часто мають магічні здібності.

Іспанською гобліни називаються дуенде.  Народна фантазія зображує їх чоловічками дуже малого зросту у великих сомбреро. Вони кричать, копіюючи різних лісових тварин і птахів. У дуенде гострі зуби. Зазвичай, він з’являється у розщелинах та яругах в час сієсти або серед ночі. Має пристрасть до дітей, хоча без жалощів лупцює і дорослих.

Нагадаємо, що раніше мешканці тайського села покликали правоохоронців, щоб вони прогнали із населенного пункту злого привида.

Місцеві мешканці вже кілька місяців скаржаться на "злий жіночий дух". За їх словами, привид на ім'я Пхі Поб уже убив чотирьох корів і наслав хворобу на чотирьох прикордонників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції