Китайським чиновникам заборонили грати в гольф і заводити коханок

Дата публікації
Перегляди
381
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китайським чиновникам заборонили грати в гольф і заводити коханок

Китайським чиновникам заборонили грати в гольф. Ілюстрація. / Фото: Reuters

Партійним китайцям також варто дотримуватися строгих вдач і сторониться екстравагантності. 

Китайським чиновникам заборонили грати в гольф, піддаватися обжерливості та зраджувати своїм дружинам. Як повідомляє Reuters, оновлений кодекс поведінки покликаний допомогти подолати корупцію в лавах держслужбовців та підтримати їхній моральний вигляд.

"Члени партії (Комуністичної партії Китаю, КПК - ред.) повинні розділяти громадський і приватний інтерес, віддаючи пріоритет громадському, і самовіддано працювати", — цитує агентство нові порядки, які формально поширюється на всі 88 мільйонів членів КПК.

Партійним китайцям також слід дотримуватися суворих звичаїв і  ухилятися від екстравагантності. Вживання вишуканих страв і гра в гольф заборонені окремо, так само як і "неприпустимі сексуальні стосунки", що включають в себе подружню зраду і утримання коханок.

Крім того, забороняється створення розкольницьких "клік" всередині партії, використання службового становища з особистою метою і приховування інформації, здатної вплинути на якість роботи.

Крім того, після обрання головою КНР в березні 2013 року Сі Цзіньпін закликав боротися з хабарництвом, завдаючи ударів "і по тигру, і по мусі", тобто не жаліючи ні малих, ні високопоставлених чиновників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
381
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація