Світ Marvel надзвичайно великий і нараховує сотні коміксів, двадцять кінострічок та низку серіалів.

Вчора, 12 листопада, у віці 95 років помер Стен Лі, видатний американський письменник, редактор і автор безлічі персонажів коміксів, колишній президент і голова ради директорів видавництва Marvel Comics.

У співпраці з кількома художниками він створив Людину-павука, Халка, Доктора Стренджа, Фантастичну четвірку, Залізну людину, Шибайголову, Тора, Людей Ікс і багатьох інших вигаданих персонажів. Його герої відомі навіть людям, що не вельми цікавляться культурою коміксів. 

Наразі світ Marvel надзвичайно великий. Більше про нього дивіться у нашому таймлайні. 

Нагадаємо, Стен Лі помер в медичному центрі Седарс-Синай, куди його доправили з дому на "швидкій". В останній рік у Лі виникали проблеми зі здоров'ям, відзначає TMZ. У нього був напад пневмонії і труднощі із зором.

Влітку 2017 року біля Стена Лі після перенесеного інсульту померла дружина, колишня модель і актриса озвучування Джоан Лі. Її шлюб з легендою коміксів тривав 70 років. 

ВідеоУ Голлівуді прощаються з автором коміксів Marvel Стеном Лі

Творець Людини-павука, месників, Халка та Фантастичної четвірки. У Лос-Анджелесі помер легендарний Стен Лі - батько найвідоміших супер-героїв і автор коміксів Marvel. Йому було 95 років. 

У Голлівуді прощаються з автором коміксів Marvel Стеном Лі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції