Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Консул Іспанії в Узбекистані доплив до анексованого Криму через Керченську протоку

Він порушив державний кордон України.

Почесний консул Іспанії в Узбекистані порушив державний кордон України і доплив до Криму через Керченську протоку, йдеться у ТСН.19:30.

Альфонсо Лопес Пандіелья вплав дістався анексованого півострова під час запливу через Керченську протоку. Такий спосіб в'їзду поза законом.

ВідеоКонсул вплав дістався до анексованого Криму та порушив кордон України

Альфонсо Лопес Пандіелья вплав дістався анексованого півострова під час запливу через Керченську протоку. Такий спосіб в'їзду - поза законом, адже після анексії Криму легально потрапити на півострів можна лише через український пункт пропуску на адміністративному кордоні з Херсонською областю. Почесний консул Іспанії в Узбекистані розповів журналістам "Крим.Реалії", що не перебуває зараз на державній службі.  

Консул вплав дістався до анексованого Криму та порушив кордон України

Після анексії Криму легально потрапити на півострів можна лише через український пункт пропуску на адміністративному кордоні з Херсонською областю.

Дипломат розповів журналістам "Крим.Реалії", що не перебуває зараз на державній службі. На запитання, чи попередили його організатори запливу про наслідки відвідин окупованого Криму, відповісти відмовився.

За порушення режиму перетину українського кордону іноземцям зазвичай забороняють в'їзд на три роки і штрафують на п'ять тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції