Коронавірус дістався до столиці Китаю: Пекін посилює обмеження

Дата публікації
Перегляди
1377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус дістався до столиці Китаю: Пекін посилює обмеження

Фото: Associated Press

Вісім днів поспіль добовий приріст "активних" заражень коронавірусом у Китаї перевищує сотню.

У середу, 20 січня, материковий Китай повідомив про 103 нові випадки активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 58 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це повідомляє People's Daily, China.

Більшість хворих, а саме 88 "активних" та 43 "безсимптомні", підхопили недугу всередині країни. Зокрема, 46 випадків місцевого зараження виявили у провінції Цзілінь, ще 19 - у провінції Хебей, 16 - у Хейлунцзяні, а також сім - у Пекіні.

У зв'язку із цим пекінський район Дасін, де зареєстрували шість заражень, заявив, що протестує всіх жителів на наявність COVID-19, а також заборонить громадянам залишати Пекін без дозволу. 

У КНР на лікуванні перебувають 1 473 пацієнти із активною формою COVID-19, стан 62 з них оцінюють як критичний.

Вісім днів поспіль добовий приріст "активних" заражень коронавірусом у Китаї перевищує сотню. Як повідомлялося, для запобігання подальшому поширенню хвороби, китайський уряд ізолював понад 28 мільйонів людей. Окрім того, муніципалітет китайської столиці на сім днів продовжив тривалість карантину для медичного спостереження, який досі тривав 21 день.

Загалом від початку пандемії SARS-CoV-2 підхопили 88 557 китайців, 4 635 з яких померли від ускладнень захворювання, а ще понад 82,3 тис. - вилікувалися та виписалися з медзакладів.

Додамо, що у 2020 році валовий внутрішній продукт (ВВП) материкового Китаю зріс на 2,3% на тлі відновлення країни після пандемії COVID-19. Цей показник є найнижчим за 40 років. 

Нагадаємо, що на тлі нового спалаху коронавірусу в провінції Хебей китайський уряд ухвалив рішення про перевезення понад 20 тисяч людей до карантинних центрів.

Минулого тижня у Китаї повідомили про перший за вісім місяців пов'язаний із коронавірусом летальний випадок

Тим часом у США заявили про "підстави вважати", що китайські дослідники з Уханьського інституту вірусології (WIV) заразилися коронавірусною інфекцією за кілька місяців до початку пандемії COVID-19, а саме восени 2019 року. 

Як повідомлялося, у Шицзячжуані та Сінтаї китайської провінції Хебей посилили карантин через зростання кількості хворих на коронавірус. Тут призупинили роботу громадського транспорту, на тиждень закрили навчальні заклади, заборонили будь-які збори людей, а жителям рекомендували не залишати населений пункт без необхідності. Обидва міста приблизно в трьохстах кілометрах від Пекіна.

Вчителька англійської Кіра Гудзик розказала, як борються з коронавірусом у Китаї

Вчителька англійської Кіра Гудзик розказала, як борються з коронавірусом у Китаї

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація