Країни Європи розпочали роботу над створенням "військового Інтернету"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Свої зусилля для реалізації проекту об'єднали дві країни.

Німеччина та Нідерланди об'єднали свої зусилля з метою створення першого в історії "військового Інтернету".

Про це повідомляє видання ZDNet.

За його даними, відповідну угоду міністри оборони Німеччини та Нідерландів Урсула фон дер Лейен і Анк Бейлевелд підписали в минулу середу в Брюсселі, де відбувалося засідання глав оборонних відомств країн - членів НАТО.

Нова об'єднана мережа отримає назву Tactical Edge Networking (TEN). Вона стане тестовим варіантом для об'єднання військових мереж інших членів НАТО в майбутньому.

Штаб-квартира TEN буде розташована в німецькому Кобленці, а центр технологічного дизайну і прототипування відкриють в нідерландському Амерсфорте. На першому етапі в рамках TEN налагодять зв'язок між наземними операціями німецької армії (D-LBO) і тактичної комунікаційної програмою FOXTROT Міноборони Нідерландів.

Очікується, що розгортання TEN обійдеться обом країнам в мільйони євро. Гроші знадобляться на переоснащення десятків тисяч солдатів і транспортних засобів новим сумісним з TEN обладнанням, зауважує видання.

Нагадаємо, Верхня палата російського парламенту проголосувала за автономізацію роботи "рунету". Законопроект про "суверенний інтернет" передбачає створення технічних можливостей для самостійного функціонування російського сегменту всесвітньої інформаційної мережі

ВідеоНАТО відмовляється від гонки озброєнь з Росією

До бельгійської столиці члени НАТО приїхали обговорити виклики, що можуть постати перед світом після закінчення терміну дії договору про нерозповсюдження ракет середньої та малої дальності. Цей документ США підписали 1987 з Радянським союзом. Однак цьогоріч американська сторона оголосила, що виходить з нього.  

НАТО відмовляється від гонки озброєнь з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції