Кремль відповів на резонансну статтю Reuters про елітну нерухомість "жінок Путіна"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Матеріал у Москві назвали "інформаційним вкиданням".  

В Кремлі і Держдумі не будуть досліджувати інформацію агентства Reuters про передачу бізнесменом Баєвським нерухомості жінкам, "пов'язаним з Путіним". Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає РБК.

Це одне з "інформаційних вкидань", про яких Кремль повідомляв раніше, стверджує Пєсков. На уточнювальне запитання, чи в адміністрації президента розслідуватимуть факти передачі нерухомості, він відповів негативно.

В матеріалі Reuters також є коментар представника президента Росії. "Ми нічого не знаємо про те, хто ця людина (Баєвський). Президент також не знайомий з ним", — запевнив прес-секретар Путіна.

Раніше агентство Reuters опублікувало розслідування, згідно з яким бізнесмен Григорій Баєвський є партнером близького друга Путіна - олігарха Аркадія Ротенберга. За документами, які журналісти розшукали у відкритому доступі, Баєвський передавав і продавав нерухомість дочці Путіна Тихоновій та олімпійській чемпіонці Кабаєвій, а також одній з чотирьох студенток, які позували для подарункового календаря російському лідеру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції