Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Криза триває: на Мальдівах затримано верховного суддю та екс-президента

Робота парламенту припинена за указом уряду.

На Мальдівах поліція заарештувала верховного суддю країни Абдуллу Саїда і суддю верховного суду Алі Хаміда. Вони були затримані для проведення слідчих заходів. Про конкретні звинувачення, які пред'явлені суддям, не повідомляється.

Про це повідомляє ВВС.Russian.

За деякими повідомленнями, інших суддів поліція з понеділка проти їх волі утримують в будівлі суду.

Уряд Мальдівської республіки ввів у країні надзвичайний стан терміном на 15 діб. Також арештований колишній президент цієї острівної держави, впливовий опозиційний політик Абдул Гаюм.

ВідеоЗагроза імпічменту: президент Мальдівських островів запровадив 15 днів особливого режиму

На Мальдівах Верховний суд готується оголосити імпічмент президентові. У країні стався конфлікт між чинним президентом Абдуллою Яміном та Верховним судом. Судді постановили звільнити з тюрми 9 політв'язнів та відновили мандати 12 депутатам від опозиції, які звинувачують главу держави в корупції, зловживанні владою та порушенні прав людей. Президент та урядовці проігнорували рішення суду.

Загроза імпічменту: президент Мальдівських островів запровадив 15 днів особливого режиму

Надзвичайний стан дає силовикам більш широкі повноваження при арештах.

Робота парламенту припинена за указом уряду, що також дало армії указ протидіяти будь-яким спробам Верховного суду оголосити імпічмент нинішньому президентові Абдуллі Ямину.

Криза на Мальдівах почалася після того, як президент Ямин, який перебуває при владі з 2013 року, відмовився виконати рішення Верховного суду, який постановив відпустити ув'язнених лідерів опозиції.

Нагадаємо, на Мальдівах військові оточили будівлю парламенту і заарештували двох опозиційних депутатів на тлі поглиблення кризи через відмову президента Абдулли Яміна звільнити політв'язнів. Численні загони солдатів оточили парламент в Мале у неділю, 4 лютого. Це відбулося незабаром після того, як опозиція запропонувала відправити у відставку генпрокурора і міністра оборони країни. Об'єднана опозиція попередила про можливість захоплення влади на островах військовими, щоб зберегти владу чинного президента. Також опозиціонери звинуватили генпрокурора в залякуванні суддів ВС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції