Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині 11-річний хлопчик поскаржився на батьків до поліції

Мати звинуватила його у крадіжці і побила.

У Краматорську Донецької області 11-річний хлопець поскаржився на батьків до поліції. Він прийшов до правоохоронців у сльозах, сказав, що додому не піде і просив влаштувати його до дитячого притулку.

Про це у понеділок, 5 лютого, повідомляє місцевий відділ поліції.

Хлопчик розповів, що вранці мати побила його і з речами вигнала з дому. Конфлікт стався через те, що мати звинуватила сина у крадіжці її особистих речей і побила хлопця ременем та кулаками.

Школяр раніше вже звертався до правоохоронців. Він скаржився на вітчима, який прикладав силу та постійно сварив дитину.

Інспектори з ювенальної превенції запросили до відділу поліції батьків, директора та класного керівника хлопця. Поспілкувавшись з ними, поліцейські помирили  дитину з матір’ю. Жінка пообіцяла переглянути свої методи виховання стосовно сина.

Раніше повідомлялося, що в Україні в кожній другій родині практикують насильницькі методи виховання дітей, хоча закон це забороняє. 

ВідеоНасильство над дітьми: поліцейський розповіла, як захистити наймолодших

Зоя Мельник – співробітник патрульної поліції Одеси. За три роки своєї служби вона стала свідком безліч випадків насильства над найменшими. Дітей б`ють, морять голодом, знущаються та навіть вбивають власні батьки. Жінка створила спільноту, аби допомагати найменшим українцям і захищати їхні права.

Насильство над дітьми: поліцейський розповіла, як захистити наймолодших

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції